NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Multigigabitový přepínač pro tvůrce obsahu a profesionály pracující z domova

přepínač Zyxel

Společnost Zyxel Networks představila nový multigigabitový přepínač XGS1250-12 s dvanácti porty a webovou správou. Novinka profesionálům pracujícím z domova, tvůrcům obsahu a malým firmám umožňuje naplno využívat potenciál nejen přístupových bodů a routerů standardu WiFi 6, ale také dalších zařízení, která již dnes podporují multigigabitovou rychlost, jako např. iMac Pro, 10G serverů, síťových úložišť a nejmodernějších notebooků a stolních počítačů.

Nedostatek 10G portů a úzká hrdla v síti jsou věcí minulosti

Většina desktopových přepínačů na trhu má pouze jeden nebo dva 10G porty. Na rozdíl od nich je nový XGS1250-12 vybaven čtyřmi 10G porty (třemi multigigabitovými a jedním SFP+ portem), takže k němu lze snadno a bez obav z úzkých hrdel v síti připojit více multigigabitových zařízení.

Desktopový přepínač v té nejlepší podobě Přepínač XGS1250-12 byl vyvinut s ohledem na potřeby tvůrců obsahu, malých firem a profesionálů pracujících z domova a s důrazem na snadnou konfiguraci a zprovoznění. Ke správě jeho chytrých funkcí, jako např. QoS, VLAN, agregace linek a IGMP snooping, které přispívají k bezproblémovému chodu sítě, slouží intuitivní webové rozhraní.

Zákazníci nepochybně ocení také jeho snadnou instalaci. Přepínači k upgradu na multigigabitou síť stačí stávající kabely Cat 5e, Cat 6 a Cat 6a, čímž odpadá nutnost pokládky nové kabeláže. A v neposlední řadě nový XGS1250-12 disponuje adaptivním ventilátorem, který je nejen výkonný, ale také mimořádně tichý, takže přepínač nebude svým provozem rušit v žádném kancelářském ani domácím prostředí.

Nejnovější přírůstek do bohaté rodiny multigigabitových přepínačů XGS1250-12 je další posilou v portfoliu multigigabitových přepínačů značky Zyxel, které tvoří nekonfigurovatelné, konfigurovatelné a po cloudu řízené modely pro různé segmenty trhu od domácích uživatelů až po malé a středně velké organizace.

mobil tarif operátor
telekomunikace

Na trh vstupuje nový virtuální operátor

Mezi virtuální operátory se nově zařadil telekomunikační poskytovatel PODA. Vypustil do světa několik mobilních tarifů, které cílí na různě náročné uživatele. „Cílem je oslovit co

ČÍST DÁLE »