NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Multigigabitový přepínač pro tvůrce obsahu a profesionály pracující z domova

přepínač Zyxel

Společnost Zyxel Networks představila nový multigigabitový přepínač XGS1250-12 s dvanácti porty a webovou správou. Novinka profesionálům pracujícím z domova, tvůrcům obsahu a malým firmám umožňuje naplno využívat potenciál nejen přístupových bodů a routerů standardu WiFi 6, ale také dalších zařízení, která již dnes podporují multigigabitovou rychlost, jako např. iMac Pro, 10G serverů, síťových úložišť a nejmodernějších notebooků a stolních počítačů.

Nedostatek 10G portů a úzká hrdla v síti jsou věcí minulosti

Většina desktopových přepínačů na trhu má pouze jeden nebo dva 10G porty. Na rozdíl od nich je nový XGS1250-12 vybaven čtyřmi 10G porty (třemi multigigabitovými a jedním SFP+ portem), takže k němu lze snadno a bez obav z úzkých hrdel v síti připojit více multigigabitových zařízení.

Desktopový přepínač v té nejlepší podobě Přepínač XGS1250-12 byl vyvinut s ohledem na potřeby tvůrců obsahu, malých firem a profesionálů pracujících z domova a s důrazem na snadnou konfiguraci a zprovoznění. Ke správě jeho chytrých funkcí, jako např. QoS, VLAN, agregace linek a IGMP snooping, které přispívají k bezproblémovému chodu sítě, slouží intuitivní webové rozhraní.

Zákazníci nepochybně ocení také jeho snadnou instalaci. Přepínači k upgradu na multigigabitou síť stačí stávající kabely Cat 5e, Cat 6 a Cat 6a, čímž odpadá nutnost pokládky nové kabeláže. A v neposlední řadě nový XGS1250-12 disponuje adaptivním ventilátorem, který je nejen výkonný, ale také mimořádně tichý, takže přepínač nebude svým provozem rušit v žádném kancelářském ani domácím prostředí.

Nejnovější přírůstek do bohaté rodiny multigigabitových přepínačů XGS1250-12 je další posilou v portfoliu multigigabitových přepínačů značky Zyxel, které tvoří nekonfigurovatelné, konfigurovatelné a po cloudu řízené modely pro různé segmenty trhu od domácích uživatelů až po malé a středně velké organizace.

Vodafone testuje 5G na Ukrajině
telekomunikace

Vodafone testuje 5G na Ukrajině

Vodafone Ukrajina tento měsíc uskutečnil své první 5G zkoušky. Telekomunikační společnost se spojila s finským dodavatelem Nokia, aby provedla zkoušky během Action Forum 2024. Test

ČÍST DÁLE »