NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Kam oko nedohlédne, tam strčíme Wi-Fi kameru

Inspekční kamera Coantec M3-P

Inspekční kamera (boroskop) Coantec M3-P představuje absolutní špičku ve své kategorii. Je určena pro zkoumání obtížně přístupných míst a je vybavena jako jedna z prvních na trhu i nočním viděním.

Tato profesionální inspekční kamera je určena především pro složky záchranného integrovaného systému, speciální jednotky a silové složky. Obraz je možné přenášet přes Wi-Fi připojení až na čtyři zařízení současně.

Sonda kamery s vysoce odolnou safírovou čočkou má průměr šest milimetrů a je umístěna na pohyblivém kloubu, který umožňuje pohyb v rozsahu 360° při maximálním ohybu 150°. Sonda je zakončena výkonným LED reflektorem pro osvětlení zkoumaného prostoru. Ovládá se pomocí mini joysticku. Samotný kabel sondy je vyroben ze čtyřvrstvého vysoce odolného materiálu.

Přenášený obraz se zobrazuje na 3,5″ HD TFT displeji a dále se přenáší prostřednictvím vestavěného Wi-Fi modulu současně až na čtyři připojená vzdálená zařízení, jako jsou mobilní telefony, notebooky nebo tablety. Obraz lze zvětšit až dvakrát, uložený záznam pak až čtyřikrát. Záznam (fotografie i video) se ukládá na paměťovou kartu s kapacitou do 8 GB. Coantec M3-P je jedna z prvních inspekčních kamer na trhu, která je vybavena i funkcí nočního vidění, a umožňuje tak skryté sledování skrz malé otvory i v noci.

„Inspekční kamery, nazývané také boroskopy, umožňují nahlédnout do skrytých a obtížně dostupných míst. Široké uplatnění najdou nejen například v automobilovém průmyslu a opravárenství, ale jsou často používány i silovými složkami nebo hasiči a záchranáři,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku. „V nabídce obchodu Spyshop24 najdete na dvě desítky inspekčních kamer pro široké spektrum použití. Od té nejjednodušší, USB EN-07 pro připojení k mobilnímu telefonu, až po profesionální Coantec M3-P s nočním viděním a Wi-Fi přenosem obrazu.“

Inspekční kamera Coantec M3-P se vyznačuje vysokou odolností. Sonda splňuje normy IP57 (odolnost proti stříkající vodě a prachu) a displej normy IP55 pro venkovní použití (lze používat i při krátkodobých slabých atmosférických srážkách). Je napájena z akumulátoru a v provozu na jedno nabití vydrží více než čtyři hodiny.