NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Ideální bezdrátové řešení pro malé firmy a domácí kanceláře

NETGEAR WAX214

Bezdrátový přístupový bod WAX214 řady Business Essentials nabízí snadnou instalaci, rychlé a spolehlivé Wi-Fi 6 připojení i kvalitní zabezpečení. To vše za dostupnou cenu a s prodlouženou tříletou zárukou.

Pomalé a nestabilní připojení, špatné zabezpečení či složitá instalace síťových zařízení, to jsou nejčastější problémy, které trápí mnoho malých firem a domácích kanceláří. NETGEAR pro ně připravil nový bezdrátový přístupový bod WAX214, který jim nabízí vysoce výkonné a spolehlivé bezdrátové připojení. Zařízení je vybaveno nejnovějším standardem Wi-Fi 6, který poskytuje maximální kombinovanou rychlost přenosu dat 1,8 Gb/s (600 Mb/s + 1 200 Mb/s) a oproti předchozímu standardu až čtyřikrát větší síťovou kapacitu pro ještě větší počet připojených zařízení. Kombinace interních antén pak zajišťuje bezdrátové pokrytí v rozsahu až 139 m2. Součástí výbavy přístupového bodu je také gigabitový ethernetový port PoE.

Přístupový bod WAX214 lze snadno a rychle instalovat a následně monitorovat a spravovat skrze intuitivní webové rozhraní. Vysoké zabezpečení zařízení zajišťuje řada bezpečnostních funkcí v podobě čtyř oddělených sítí SSID, WPA/WPA2/WPA3, filtrace MAC adres a blokace vybraných webových stránek či služeb. Kompaktní provedení a zabudované úchytky umožňují přístupový bod bez problémů upevnit na zeď či stop nebo ho volně umístit na stůl.

Cena a dostupnost

Bezdrátový přístupový bod WAX214 je v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 3 300 korun / 125 euro s DPH. Na zařízení se vztahuje prodloužená tříletá záruka.

mobil tarif operátor
telekomunikace

Na trh vstupuje nový virtuální operátor

Mezi virtuální operátory se nově zařadil telekomunikační poskytovatel PODA. Vypustil do světa několik mobilních tarifů, které cílí na různě náročné uživatele. „Cílem je oslovit co

ČÍST DÁLE »