NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

GFI Unlimited po roce tvoří již 10 % globálních tržeb společnosti

GFI Unlimited

GFI softwareSpolečnost GFI Software uvedla, že GFI Unlimited, revoluční model předplatného, přesáhl po roce od svého uvedení 10 % globálních tržeb společnosti. GFI Unlimited, mj. poskytuje malým a středně velkým firmám (SMB) přístup ke kompletnímu portfoliu 10 řešení pro ochranu podnikových sítí a komunikačního softwaru za výhodnou cenu. Inovativní model pomáhá také prodejcům GFI Software stát se klíčovým partnerem svých zákazníků a zvyšovat své příjmy díky konzistentnímu a predikovatelnému růstu prodeje.

Od svého uvedení v dubnu 2018 si model rychle získává zájem ze strany jak zákazníků, tak prodejních partnerů a aktuálně již překročil 10 % globálních tržeb GFI Software. Aktivně jej využívá více než 1 000 prodejních partnerů po celém světě a celá řada SMB i velkých zákazníků – největší realizovaný projekt přesáhl 8 000 uživatelů.

Na nabídku GFI Unlimited pozitivně reagují také zákazníci a partneři z České republiky a Slovenska. Ke koncovým zákazníkům GFI Unlimited se řadí například firmy a organizace Ventos, UNICEF ČR a Centrum Paraple. Mezi aktivními prodejními partnery lze například zmínit společnosti Gaia Connections, FiMa, HCV Group, Amenit, slovenský AUTOCONT či Ondřej Vorlíček, který byl v lednu vyhlášen Nejlepším partnerem GFI Unlimited roku 2018 jako prodejce s nejvyšším počtem objednávek.

„Pro firmy a organizace je v současném prostředí stále těžší čelit nejrůznějším kybernetickým výzvám, požadavkům na compliance a komunikačním potřebám,“ řekl Zdeněk Bínek zodpovědný za prodej řešení GFI Software v ČR a na Slovensku. „GFI Unlimited pomáhá našim zákazníkům zjednodušit zajištění ochrany svých IT prostředí a zároveň umožňuje prodejním partnerům zvýšit loajalitu svých klientů a rozšířit úspěchy ve vlastním podnikání.“

Jednotné předplatné, dostupné většině SMB společností, nabízí přístup ke kompletnímu softwarovému portfoliu v rámci GFI Unlimited. Aktuálně zahrnuje 10 softwarových řešení v plné verzi pro zajištění ochrany podnikových sítí a podnikové komunikace, které využívají tisíce organizací z celého světa. Jmenovitě pak GFI LanGuard, GFI WebMonitor, GFI Archiver, GFI MailEssentials, GFI FaxMaker, GFI EndPointSecurity, GFI EventsManager, Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator. Ceny začínají na 21,60 EUR (cca 560 Kč) za roční předplatné pro jednoho uživatele, včetně technické podpory pro všechny produkty.

Další informace jsou dostupné na www.gfi-unlimited.cz.