NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

FRITZ!Repeater 6000 podporující tri-band Wi-Fi 6

FRITZ!Repeater 6000

Společnost AVM představila nový model FRITZ!Repeater 6000, který využívá veškerý dosavadní pokrok v oblasti lokálních Wi-Fi sítí. Zařízení podporuje 4 x 4 tri-band Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax) a pro dokonalé pokrytí je vybaveno celkem dvanácti anténami. Umožňuje tak přenášet data rychlostmi 2400 Mbit/s + 2400 Mbit/s na 5 GHz (4 x 4) a 1200 Mbit/s na 2.4 GHz (4 x 4). To znamená celkovou přenosovou kapacitu až 6 Gbit/s.

Bezpečnost bezdrátového připojení zajišťuje nový standard WPA3 a inteligentní Mesh Wi-Fi umožňuje efektivně připojit celou řadu zařízení, včetně Smart TV a herních konzolí. Pro větší flexibilitu jsou navíc k dispozici dva Ethernet porty s rychlostí 2.5 Gbit/s a 1 Gbit/s.

Již tradiční výhodou všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

TZ

@RadekVyskovsky

Megafon
telekomunikace

Rostelcom chce zpečetit akvizici Megafonu

Ruský mobilní operátor Rostelcom má údajně zájem získat Megafon. CNews píše, že potenciální obchod se projednává na vládní úrovni. Státem vlastněný Rostelcom již vlastní jiného

ČÍST DÁLE »