NETGURU NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na telekomunikace, ICT sítě, technologie, produkty a služby z těchto oblastí. #telekomunikace #telco #5G #networks #sítě #NETGURUNN

Elegantní kamera pro videodohled za všech okolností

Kamera D-Link iF Design Award 2020

Společnost D-Link nedávno získala proslulou cenu iF Design Award za svoji kameru mydlink DCS-8526LH Full HD Pan & Tilt Pro Wi-Fi. Za vítěze ji vybrala 78 členná porota složená z nezávislých odborníků z celého světa. V tomto roce bylo do soutěže přihlášeno přes 7 298 produktů z 56 zemí. Kamera má pokročilé funkce, jako je automatické sledování pohybu nebo detekce osob. Poskytuje 360° pokrytí s horizontálním úhlem pohledu 340° a s nakloněním 105°, panoramatický pohled a noční vidění, což dohromady umožní videodohled za všech okolností. Navíc má režim fyzického soukromí a je vybavena nejnovějším 128bitovým bezdrátovým šifrováním pro zajištění maximální bezpečnosti dat přenášených přes Wi-Fi.

Kamera poskytuje 360 ​​° výhled na jakoukoli místnost. Její technologie naklápění a výběr úhlu panoramatického pohledu umožňují vidět každý úhel jakékoli místnosti. Díky výkonnému automatickému sledování pohybu, detekci osob, nočnímu vidění až 5 metrů a kompatibilitě s Google Asistentem a Alexou vás toto vševidoucí oko upozorní na cokoli nebo kohokoli, kdo se pohybuje po vašem domě. Kamera využívá výběr úhlu panoramatického pohledu, takže jej můžete jedním dotykem zaměřit na jakýkoli cíl v zorném poli.

Vylepšená AI (umělá inteligence) chytře identifikuje lidský pohyb, takže kamera nebude falešně spouštěna. Edge technologie zpracovává informace na místě, takže není třeba odesílat video do cloudu ke zpracování, což zajišťuje, že budete dostávat upozornění, kdykoli bude osoba detekována. Díky automatickému sledování pohybu se bezdrátová kamera Full HD Pan & Tilt Pro Wi-Fi změní na vševidoucí, vysoce citlivé a plynulé oko, které se posouvá a naklápí ke sledování cílů bez ohledu na to, kde se pohybují – automaticky.

Soukromí je zajištěno pomocí speciálního režimu, který stačí zapnout pomocí aplikace mydlink a objektiv je zcela zakryt, což vám poskytuje maximální kontrolu kdykoli budete potřebovat. Nejnovější 128 bitové šifrování zajišťuje soukromí všech zařízení v síti.

PROFiber Networking FO-01 Základy vláknové optiky
telekomunikace

Kurz: FO-01 Základy vláknové optiky

Cílem kurzu FO-01 Základy vláknové optiky je poskytnout základní znalosti včetně praktických zkušeností pro práci s optickými vlákny. Kurz je vhodný pro méně zkušené pracovníky

ČÍST DÁLE »